Konsultacje księgowe i podatkowe

Masz wątpliwości dotyczące księgowości lub podatków? Nasi specjaliści wskażą Ci właściwy kierunek.

Umów się na konsultację Umów się na konsultację
Konsultacje księgowe i podatkowe

Przepisy księgowe i podatkowe w Czechach są skomplikowane. Zaoszczędź czas i skorzystaj z porad ekspertów, którzy poradzą sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi sprawami księgowymi. Zaproponujemy rozwiązanie najlepsze dla Ciebie, niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy większą firmę.


W czym możemy Ci pomóc?

Zapytaj nas o wszystko, co nie jest dla Ciebie zrozumiałe. Z przedsiębiorcami najczęściej zajmujemy się:

Rozpoczynasz nowy biznes w Czechach? Podpowiemy Ci, gdzie się zgłosić i na co zwrócić uwagę w zakresie księgowości i podatków.

Dowiedz się, jak Twoje zamiary wpłyną na księgowość, podatek dochodowy lub VAT. Nasi specjaliści wyjaśnią Ci wszelkie niejasności.

Obliczymy, która forma opodatkowania w Czechach jest dla Ciebie najkorzystniejsza. W razie potrzeby przygotujemy dla Ciebie również deklarację podatkową.

Doradzimy Ci, o jakich kwestiach powinieneś pamiętać jako podatnik VAT. Rozważasz dobrowolną rejestrację? Ocenimy, czy jest to dla Ciebie opłacalne – a w razie potrzeby sami złożymy za Ciebie deklarację podatku od towarów i usług (VAT).

Planujesz ekspansję zagraniczną lub zakup usług z zagranicy? Wyjaśnimy Ci, co należy zrobić i jak transakcje te wpłyną na księgowość i podatki.

Chcesz zakończyć działalność gospodarczą? Z nami dowiesz się, jak prawidłowo zamknąć księgi rachunkowe i uregulować zobowiązania wobec czeskiej administracji państwowej.


Umów się na spotkanie jeszcze dziś

Omów kwestie księgowe i podatkowe z ekspertami. Konsultacja z nami kosztuje EUR 80 netto za godzinę. Dostosujemy długość konsultacji do Twoich potrzeb – od 30 minut do kilku godzin. Ostateczna cena zależy od złożoności tematu i przygotowania, a także czasu trwania konsultacji.

Możemy porozmawiać przez telefon, odbyć rozmowę wideo lub spotkać się osobiście w naszym praskim biurze. Aby współpraca przebiegała sprawnie, prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas o tematyce spotkania. W ten sposób będziemy mogli się lepiej przygotować i pozyskać wszystkie informacje.

1
Określ temat, który chcesz z nami omówić.
2
Zastanów się nad odpowiednim dla Ciebie terminem konsultacji.
3
Zdecyduj, czy spotkamy się on-line czy osobiście.
4
Informacje wraz ze swoim pytaniem wprowadź do poniższego formularza.
A je hotovo!
Wyślij wiadomość, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Dane do kontaktu

Napisz do nas, a my
odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i stosuje się do niej zasady Google polityki prywatnościwarunków korzystania z usługi

Więcej usług dla dobrego prosperowania Twojej firmy


Zakładanie spółek online
Zakładanie spółek online

Szybkie założenie spółki w 3 dni roboczych online od EUR 293. Zarządzaj wszystkim za pomocą kilku kliknięć, my zajmiemy się administracją.

Usługi podatkowe i księgowe
Usługi podatkowe i księgowe

Pozbądź się administracji, nie płać więcej podatków niż jest to konieczne i skup się w 100% na swoim biznesie.

Deklaracja podatkowa
Deklaracja podatkowa

Nie zgub się w księgowości i podatkach. Umów się na konsultację, a nasi specjaliści doradzą Ci. Pomagamy firmom i osobom samozatrudnionym.

LICZBY, KTÓRE WSKAZUJĄ WŁAŚCIWĄ DROGĘ

420+Powierz nam swoją księgowość
11 500+Comiesięczne przetwarzanie dokumentów
12Lata naszej historii

Wiadomości z naszego bloga