KSIĘGOWOŚĆ PŁACOWA

Rozliczenia płacowe bez zmartwień, bez względu na to, czy posiadasz pracownika na niepełny etat, czy setki pracowników

Jestem zainteresowany prowadzeniem księgowości płacowej Jestem zainteresowany prowadzeniem księgowości płacowej
KSIĘGOWOŚĆ PŁACOWA

Płace zawsze muszą być rozliczane poprawnie i terminowo! Kiedy firma odnosi sukces, liczba jej pracowników rośnie, a obsługa płac wewnątrz firmy staje się coraz bardziej skomplikowana. Wiąże się z tym mnóstwem przepisów, wyjątków i rzeczywistość często zmieniających się przepisów. Ciężko za tym nadążyć? Dla nas to nic trudnego!


ROZPRAW SIĘ Z KSIĘGOWOŚCIĄ PŁACOWĄ RAZ NA ZAWSZE

  • Zajmujemy się kompleksowo płacami pracowników. Oznacza to, że realizujemy wszystko począwszy od obliczania płac aż po płatności składek ubezpieczeniowych podatków i rozliczenia roczne. Monitorujemy i przestrzegamy ustalonych i prawnych terminów. Naszym celem jest prawidłowo sporządzona lista płac lub polecenie zapłaty, aby Twoi pracownicy byli zadowoleni.
  • Wspólnie znajdziemy sposoby na optymalizację płac. Czy wiesz, że stosując korzystne świadczenia pracownicze, zaoszczędzisz pieniądze, a jednocześnie zadowolisz swoich pracowników? Dodatkowo, jesteśmy do Twojej dyspozycji w zakresie konsultacji. Nie bój się zadawać pytań!
  • Zawsze jesteśmy starannie przygotowani do nowych przepisów i zmian, a Ty nie musisz się tym zajmować. Śledzimy to, co dzieje się w branży. Specjaliści z naszego zespołu ds. księgowości mają za sobą wieloletnie doświadczenie i nic ich nie zdziwi.
  • Potrzebujesz zestawień wynagrodzeń do raportów zarządczych i innych, wewnętrznych wytycznych lub pozwoleń na pracę dla obcokrajowców? Poradzimy sobie z tym wszystkim. Zamów spersonalizowaną księgowość płacową i wykorzystaj nasze doświadczenie na swoją korzyść.
  • Mówimy w Twoim języku. Nasi specjaliści mówią po czesku, angielsku, niemiecku i polsku.

WARTO ZLECIĆ PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI PŁACOWEJ FIRMIE ZEWNĘTRZNEJ

Rozliczanie płac jest stosunkowo czasochłonne, zwłaszcza w większych firmach. Wykorzystując nowoczesne technologie i know-how z codziennej praktyki księgowych płacowych pracujemy sprawnie i bezbłędnie. Oszczędzaj pieniądze i korzystaj z naszych usług zamiast wewnętrznego księgowego - w ramach naszej usługi księgowości płacowej otrzymujesz cały zespół doświadczonych ekspertów, którzy dokładnie wiedzą, co i jak robić.


CO JESTEŚMY W STANIE CI JESZCZE ZAOFEROWAĆ POZA KSIĘGOWOŚCIĄ PŁACOWĄ?

  • Agenda związana z ubezpieczeniem zdrowotnym i społecznym. Nie martw się o Nie musisz borykać się z niezdolnością do pracy swoich pracowników, zwolnieniem lekarskim, urlopem macierzyńskim czy naliczaniem urlopów – my zajmiemy się tymi sprawami za Ciebie.
  • Reprezentacja w kontaktach z urzędami. Wiemy Będziemy reprezentować Cię w kontaktach z urzędami. Mówimy w ich języku i możemy z nimi negocjować w przypadku problemów lub nieporozumień.
  • Audyty płacowe, konsultacje i wsparcie prawne. Dowiedz się, jak oszczędzić na wypłatach za pomocą legalnych środków. Pomożemy Ci w tworzeniu nowych umów o pracę, umów współpracy, itp.

POSZUKUJESZ PRACOWNIKA DO KSIĘGOWOŚCI PŁACOWEJ?

Aby firma dobrze funkcjonowała, płatności muszą być dokonywane na czas i we właściwej wysokości. Zamów usługi księgowości płacowej online i zdaj się na nas. Oczywiście oferujemy również pełną obsługę księgową i prowadzenie ewidencji podatkowych dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Przekaż nam całą swoją uciążliwą administrację i skup się w pełni na tym, co rzeczywiście przynosi Ci pieniądze! Wyślij nam niezobowiązujące zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.


WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ FORMULARZ, A MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!

Dane do kontaktu

Napisz do nas, a my
odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i stosuje się do niej zasady Google polityki prywatnościwarunków korzystania z usługi

INNE USŁUGI DLA TWOJEGO UDANEGO BIZNESU


Usługi podatkowe i księgowe
Usługi podatkowe i księgowe

Pozbądź się administracji, nie płać więcej podatków niż jest to konieczne i skup się w 100% na swoim biznesie.

Adres siedziby
Adres siedziby

Nie płać za drogie biuro, jeśli go nie potrzebujesz. Zamów adres wirtualnego biura! Prestiżowe adresy w Pradze i Brnie już od EUR 6/miesiąc.

WŁAŚCIWE LICZBY DLA TWOJEJ FIRMY

11 500+Spółki założone i sprzedane
24 000+Siedziby zarejestrowane dla spółek
13Lata naszej historii

Wiadomości z naszego bloga