PRZEKAZYWANIA KORESPONDENCJI

Niezawodna usługa przekazywania korespondencji z siedziby wirtualnej firmy

PRZEKAZYWANIA KORESPONDENCJI

Choć większość firm i instytucji przechodzi z dokumentów papierowych na elektroniczne, nie da się całkowicie uniknąć klasycznych przesyłek. Co możesz zrobić, posiadając siedzibę wirtualną, nie będąc jednocześnie obecnym pod adresem spółki lub działalności gospodarczej? Nie martw się, to my zajmiemy się Twoją korespondencją!


ODBIERZEMY TWOJE PRZESYŁKI I POWIADOMIMY CIĘ O TYM DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Regularnie obieramy pocztę z wszystkich adresów siedzib wirtualnych i przetwarzamy ją zbiorczo w biurze przy ulicy Revoluční 763/15 w Pradze 1 (również pocztę z centrali w Brnie). Jeśli podczas sortowania poczty natrafimy na Twoje nazwisko lub nazwę Twojej firmy, zeskanujemy kopertę lub zawiadomienie i prześlemy je do Ciebie pocztą elektroniczną w formacie pdf. Powiadomienia o poczcie otrzymanej pod adresem Twojej siedziby wirtualnej będziesz otrzymywał bezpłatnie.


WYBIERZ, JAK MAMY PRZETWARZAĆ POCZTĘ

Możesz wybrać, jak będziemy przetwarzać każdą przesyłkę pocztową. Obsługujemy dwa rodzaje przesyłek: listy zwykłe lub zawiadomienia o odbiorze przesyłki. Listy zwykłe przechowujemy fizycznie w naszym biurze (odbieramy koperty mniejsze niż format B4, czyli 25 × 35 cm). Powiadomienie o odbiorze otrzymywane jest tylko w przypadku przesyłek poleconych, a sama przesyłka prprzechowywana jest w czeskim urzędzie pocztowym właściwym miejscowo dla adresu Twojej siedziby.

LISTY ZWYKŁE

Odebraliśmy kopertę z Twojej skrzynki pocztowej, to Ty decydujesz, co mamy zrobić z jej zawartością - kliknij na jedną z poniższych opcji w wiadomości e-mail. Jeśli w ciągu 60 dni od otrzymania powiadomienia nie poinformujesz nas, co mamy zrobić z Twoją korespondencją automatycznie ją zniszczymy.

Ordinary letter processing - virtual registered office
 • 1

  Przekazanie korespondencji za pośrednictwem poczty (list zwykły 95 CZK*, lub list polecony 125 CZK*). Na wybrany adres wyślemy listem poleconym kompletną korespondencję adresowaną do Twojej firmy.

 • 2

  Otwórz i zeskanuj (50 CZK* / 1 plik do 20 stron). Otworzymy kopertę i zeskanujemy wszystkie strony, które otrzymasz jako załącznik pdf do wiadomości e-mail.

 • 3

  Wyrzuć i zniszcz (0 CZK). Nie jesteś zainteresowany tą korespondecją? Powiedz nam o tym, a my bezpłatnie ją zniszczymy.

 • 4

  Odbiór osobisty w naszym biurze na ul. Revoluční (0 CZK). Korespondencję można odebrać w biurze na ul. Revoluční 763/15 (6. piętro), Praga 1, w dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00.

*Do podanych cen należy doliczyć 21% VAT.

PRZESYŁKA POLECONA I DORĘCZENIE DO RĄK WŁASNYCH

Jeśli w ramach otrzymanej korespondencji znajdziemy zawiadomienie z prośbą o odbiór przesyłki. Zawiadomienie zostanie zeskanowane i wysłane do Ciebie w wiadomości e-mail, a następnie zarchiwizowane w formie elektronicznej. Niestety, poczta nie wyda nam przesyłek poleconych i przesyłek do rąk własnych, ponieważ przesyłki te może odebrać wyłącznie adresat. Jakie można rozwiązać tę kwestię?

Registered letter processing - virtual registered office
 • 1

  Odbiór przesyłki w czeskim urzędzie pocztowym. Przesyłkę możesz odebrać osobiście w urzędzie pocztowym, właściwym miejscowo dla Twojej siedziby (zgodnie z poniższą tabelą). Urzędnicy w okienku wydadzą Ci ją na podstawie dokumentu tożsamości, nie potrzebujesz żadnego zawiadomienia ani numeru przesyłki.

 • 2

  Przekazanie przesyłki na inny adres. Przekazanie przesyłki można załatwić za pośrednictwem portalu internetowego Poczty Czeskiej, gdzie wpisuje się numer przesyłki podany na awizo. Poczta oferuje tę opcję tylko dla niektórych przesyłek - jeśli nie ma możliwości załatwienia przekazania online, należy zadzwonić do oddziału urzędu pocztowego i uzgodnić z pracownikiem przekazanie przesyłki.


INFORMACJE O CZESKICH URZĘDACH POCZTOWYCH

Przygotowaliśmy zestawienie adresów Poczty Czeskiej, w których listonosz zostawi Twoją przesyłkę poleconą. Kliknij na link, by przejść do strony internetowej, gdzie znajdziesz godziny otwarcia konkretnego oddziału urzędu pocztowego, dane do kontaktu, mapę i inne przydatne informacje.


Adres siedziby wirtualnej Adres urzędu pocztowego
i strony internetowej
Numer telefonu
Dlouhá 730/35, Prague 1 Rybná 682/14, Prague 5 +420 954 211 005
Revoluční 763/15, Prague 1 Rybná 682/14, Prague 5 +420 954 211 005
Lublaňská 267/12, Prague 2 Bruselská 519/18, Prague-Vinohrady +420 954 212 003
Varšavská 715/36, Prague 2 Moravská 1530/9, Prague-Vinohrady +420 954 212 000
Roháčova 145/14, Prague 3 Roháčova 263/23, Prague-Žižkov +420 954 213 002
Nademlejnská 600/1, Prague 9 Poděbradská 489/116, Prague-Hloubětín +420 954 219 400
Chudenická 1059/30, Prague 10 Švehlova 1391/32, Prague-Hostivař +420 954 210 007
Příkop 4, Brno Příkop 843/4, Brno-Zábrdovice +420 954 260 400


MOŻESZ WYGODNIE ZAPŁACIĆ ZA TĘ USŁUGĘ, KORZYSTAJĄC Z TZW. „POCZTOWYCH PUNKTÓW KREDYTOWYCH“

Pocztowe punkty kredytowe wykorzystywane są do przetwarzania korespondencji, dzięki czemu nie musimy Ci zawracać głowy nieustannymi fakturami na kwotę kilkunastu koron. Punkty kredytowe przeliczane są w następujący sposób: 1 CZK = 1 punkt kredytowy. System jest bardzo prosty, po załadowaniu punktów kredytowych, płaci się nimi za usługi pocztowe. Minimalna kwota, za którą można kupić punkty kredytowe, to 500 CZK netto.

 • Zakupu punktów kredytu można dokonać przy zakładaniu wirtualnej siedziby lub gdy otrzymasz swój pierwszy list i będziecie chciał zlecić jego przekazanie lub skanowanie (Po kliknięciu na płatną usługę w wiadomości e-mail otrzymasz automatycznie fakturę na kwotę 500 CZK).
 • eśli zdecydujesz się na regularne korzystanie z tej usługi, możemy oczywiście zapewnić bezpośredni zakup większej ilości punktów kredytowych.
 • Automatycznie wyślemy Ci nową fakturę, gdy tylko stan Twoich punktów kredytowych spadnie poniżej 0 CZK. Oznacza to, że nie musisz monitorować ani sprawdzać, czy masz wystarczającą ilość punktów kredytowych, by zapłacić za usługi pocztowe, robimy to za Ciebie.

CZY INTERESUJE CIĘ COŚ JESZCZE? NAPISZ DO NAS!

Masz pytanie dotyczące działania naszych usług pocztowych? Nie wahaj się z nami skontaktować, po prostu wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.


Dane do kontaktu

Napisz do nas, a my
odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i stosuje się do niej zasady Google polityki prywatnościwarunków korzystania z usługi

WŁAŚCIWE LICZBY DLA TWOJEJ FIRMY

10 500+Spółki założone i sprzedane
19 000+Siedziby zarejestrowane dla spółek
12Lata naszej historii

Wiadomości z naszego bloga